Úvodní stránka > Sruby a srubové stavby > Sruby na klíč

Stavby srubu na klíč

Sruby na klíč: při realizaci a stavby srubu na klíč přistupujeme ke každé zakázce s maximálně možným profesionálním přístupem a precizností, především za účelem zachování dlouhé životnosti celé srubové stavby (i po řadu stovky let). Je kladen důraz na co možná nejširší pokrytí individuálních potřeb a požadavků zákazníka na sruby.

Nabídka srubu na klíč

Naše nabídka srubových staveb slouží pouze jako prvotní orientace, kdy tento návrh upravíme do projektu podle Vašich představ, protože každý srub je svým způsobem originál a tak i naše firma přistupuje k zákazníkovi. Při stavbě srubu na klíč původní návrh slouží jako inspirace a směr, kterým se bude stavba srubu ubírat, nikoliv návod.

Celkovou cenu pro srub na klíč, včetně dokončovacích prací lze kalkulovat na základě klientem podloženého a schváleného projektu.  Na ceně se tedy odráží náročnost, kterou zákazník vyžaduje, kvalita vybraných materiálů a celková velikost srubu. Více informací ohledně stavby srubu na klíč Vám rádi zodpovíme, stačí se obrátit na náš kontaktní formulář.

Tisk aktuální strany