Hlavní menu
Zajímá nás
Máte zájem o
Stavbu srubu511
74%
Stavbu roubenky156
23%
Doplňky ze dřeva23
3%
Celkem hlasovalo: 690 lidí
Úvodní stránka

Stavíme sruby, srubové stavby a sruby na klíč

                 Nezávazná poptávka                           katalog

 

  Dovolte, abychom se Vám představili. Zabýváme se celoročně obyvatelnými stavbami srubových a roubených domů, chat, rekreačních objektů a dále zahradních domků, altánů, pergol a dalších srubových doplňků jakou jsou zahradní nábytek, prolézačky, houpačky a ostatní doplňky dle přání zákazníka. Záleží nám na dobře odvedené práci, na tom aby byl zákazník spokojen. Se sruby máme dlouholeté zkušenosti.

  Stavba srubu je prováděna výhradně z ručně odkorněné kulatiny, čímž si dřevo zachovává svou přirozenou hladkost a křivost, typickou pro sruby. Po většině obvodu kmene tak zůstávají nenarušené letokruhy, které vytvářejí husté vrstvy dřevní hmoty a kulatina tak lépe odolává dřevním škůdcům a ohni, životnost pro sruby se prodlužuje. Oproti trámu s obdélníkovým průřezem dosahuje kulatina výrazně vyšší životnosti a patří mezi základní výhody srubu.

  Odborně Vám poradíme při výběru velikosti kulatiny, protože každá stavba srubu v souvislosti s prostředím, ve kterém se bude srub nacházet, vyžaduje svůj rozměr, tak aby podpořila krásu vnějšího vzhledu srubu a sruby tak zíkaly svou nezaměnitelnou krásu. Veškerý materiál, který vyžadují sruby, jenž projde našima rukama, pečlivě kontrolujeme. Dostanete tak od nás vždy kvalitní výrobek - sruby a to za nízkou cenu, kdy tyto sruby odpovídají konkurenčně nízkým nákladům, typický pro sruby.

  Na přání navrhneme projekt pro stavbu srubu, který bude splňovat kritéria pro umístění na Vašem pozemku (v daném terénu). Pro sruby je důležitá jejich poloha a okolní prostředí. Snažíme se tak jít vstříc Vašim požadavkům, které na sruby kladete. Na naše stavby srubu dáváme doživotní servis, který je podložen smlouvou. Máme zkušenosti se sruby jak pro tuzemský, tak i zahraniční trh. Specializujeme se především na sruby.

Sruby na klíč patří mezi naše silné stránky a naše firma Vám ráda nabídne z naší nabídky ideální stavbu srubu stvořenou přímo pro Vás. Každý srub je svým způsobem originál a srubové stavby tak získavají své kouzlo. Srubové stavby získavají stále větší oblibě.

 

Proč stavět sruby s námi?

Otázkou která Vás jistě napadá, proč stavět srub právě s námi? Nabízíme Vám těchto šest argumentů:

 

1.    Na trhu působíme již sedmým rokem. Během této doby jsme nasbírali řadu zkušeností, sruby jsou naše specializace.

2.    Šetříme náklady. Stavba srubu spotřebuje jen tolik dřeva, kolik je nutné.

3.    Kvalita. Veškerý materiál pro stavbu srubu vybíráme pouze z kvalitního dřeva. Všechny spoje mají sruby s přesností na milimetry.

4.    Stavba srubu na míru. Během stavby srubu má zákazník přístup ke stavbě.

5.    Sruby na klíč, zákazníkovi postavíme srub bez starostí, kvalitně a za velice krátkou dobu.

6.    Osobní přístup k zákazníkovi.

 

O srubech

- Sruby jsou masivní dřevostavby, jejichž stěny jsou vytvořené z kulatiny.

- Na výrobu a stavbu srubu se používá technologie řemeslné výroby, která je založena na vysokém podílu ruční práce a vychází z kanadských výrobních postupů, sruby dle standardů ILBA.

- Sruby stavíme podle projektovaných typů srubu nebo můžeme stavby realizovat podle Vašich individuálních představ a požadavků na sruby.

- Pro stavby srubu se používáme kmeny stromů o středovém průměru 25 až 40 cm.

- Všechny kmeny jsou ručně zpracovány a jejich povrch je upravován, sruby tak vypadají jako nádherné umělecké dílo.

- Dřevo pro sruby má výjimečné izolační vlastnosti - již kmeny se středovým průměrem 20 cm splňují normy o tepelných ztrátách.

- Velikost srubové stavby není omezena ani nahoru ani dolů, omezena je však vzdálenost mezi rohovými spoji – až 10m.

- Sruby mají životnost až 300 let, více informací v sekci "často kladené dotazy".

 

 

Tisk aktuální strany